Кареточний мотор Bafang BBS 01 02 HD

Про нас та про компанію BAFANG

Bafang BBS – це кареточний мотор для будь-якого велосипеда від китайської компанії – виробника електрообладнання Bafang ( 八方 ).

bafang factory

Ми – компанія TURBO LEGS, ділер електромоторів Bafang.

turbo legs powered by bafang team
ми
bafang cetlificate
сертифікат
workshop on wheels
мобільна майстерня

Філософія TURBO LEGS

TURBO LEGS ( ТУРБО НОГИ ) – це наше розуміння того, что сила в ногах и русі вперед. Велосипед із мотором – це не про велосипеди, це про Ваше бажання за допомогою ніг рухатись скоріше, побачити більше.

Ми хотемо свободи, ми хочемо руху, ми хочемо більше!

А мотор стане Вашим помічником, Вашим сильним супутним вітром.

Мотор – це сила притяжіння до неба. Мотор – це Bafang!

Ми любимо Bafang та впевненні, що Ви його також полюбите!

bafang fat bike

     

Основні переваги BAFANG BBS:

bafang bbs advantages

 

 

 

 

 

 

– вага двигуна значно нижче у порівнянні з мотор-колесами той же потужності, у зв’язку з чим його дуже легко піднімати на 5й поверх Вашого будинку та загружати в Ваш автомобіль;

– уся вага знаходиться у центрі велосипеда, тим самим це дуже сильно поліпшує баланс ваги велосипеда, та полегшує його керування;

   – перемиканням швидкостей велосипеда можете підлаштовувати крутний момент мотору, що без сумнівів дає змогу при мінімальній вазі мотору передавати максимальну енергію;

– обертами мотора максимальна швидкість не обмежена, іншими словами можете їхати хоч 70 км за годину; 

   – контролер знаходиться в корпусі мотору, що значно спрощує установку, та сприяє більш охайному вигляду велосипеда;

– на завершення встановлюється в каретку, тим самим непотребує переспицовки коліс.

bafang middrive схема instalation

КОРИСНА ІНФОРМАТІЯ ТА ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 1. Встановлюється в каретку;
 2. Тип мотору Mid-Drive, редукторний безщоточний, асінхронний;
 3. Ширина каретки (68-120мм), діаметр каретки – 33,5 мм;
 4. Максимальна швидкість велосипеду з мотором до 80 км/ч;
 5. Колір черний;
 6. Ведуча зірка на вибір 44/46/48 зубів, дод. перехідник – будь-яка зірка;
 7. Поставляється у комплекті з дісплеєм, датчиками швидкості, тормоза, шатунами, проводкою, кріпленням, кнопкою газу, ведучою зіркою;
 8. Розміри: 215мм * 123 мм.
 9. Діаметр колеса: будь-який.
 10. Конструкция: редукторний мотор.
 11. Номінальна напруга (DCV) : 36/48/52.
 12. Обертів мотору у хвилину (Rpm) : до 160.
 13. Номінальна потужність (W): до 1000.
 14. Максимальний крутний момент (Nm): до 160.
 15. Коефіцієнт корисної дії (%) : 85.
 16. Датчик допомоги: вбудований в мотор.
 17. Стандарт осі каретки: JIS ( під квадрат).
 18. Вага набору (кг): 5,6-8,5.
 19. Вага мотору (кг): 4,1 – 6,5.
 20. Рівень шуму (dB): <55.
 21. Рабоча температура: -20-45‎℃.
 22. Передаточне співвідношення: 1:21.9.
 23. Наявність датчиків гальмування: так.
 24. Можливість підключення GS-sensor: так.
 25. Живлення на освітлення від контролера (DCV/W): 6 / 3 (max).
 26. Вологозахист: IP 65.
 27. Сертифікація: CE/ EN 14764 / ROHS.

!Увага друзі! Навіть лешкі покатушки на 250w кареточном моторі Bafang будуть безпечніші у шоломі!

 

Подивіться наші відео с електромотором на велосипед Bafang BBS 01 02 HD:

тест-драйв

промо-ролік

установка

 

Як вибрати потужність двигуна? Ми в декількох словах охарактеризували відчуття їзди на каждом з двигунів. Можливо це Вам допоможить.

BBS 01 – 250w 36v . Плавный розгін. Максималка на рівні 35 км/год.

BBS 01 – 350w 36v. Інтенсивний розгін. Максималка до 45 км/год.

BBS 02 – 500w 36v. Гарний розгін. Максималка до 55 км/год.

BBS 02 – 750w 48v. Різвий розгін. Максималка до 65 км/год*.

BBS HD – 1000w 48v. Невелосипедний розгін. Максималка до 80 км/год*.

*Ми не рекомендуемо роботи покатушки на велосипедах більше 60 км/год.

 

НА ЦІЙ СТОРІНЦІ НАШОГО САЙТУ МОЖЛИВО ВИБРАТИ КОМПЛЕКТ ПЕРЕОБЛАДНАННЯ

Питання, що виникають про кареточний мотор BAFANG та наші відповіді на них:

 

1. На який велосипед ставиться кареточний Бафанг? – на 99% велосипедів. В першу чергу Вам необхідно виміряти ширину каретки, щоб визначити можливість встановлення 250вт-750вт мотору, оскільки в каретки шириною більше 100мм можливо встановити лиш 1000вт мотор.

bottom bracket bafang

2. Чи можу я самостійно встановити електронабір? – Так, авжеж. Ми додаємо в наборі інструменти для встановлення, куди входять ключ для встановлення, розєми, стяжки, проставочні кільця 10мм, 2,5мм, 1мм, знімач шатунів та каретки. У той же час, бажано мати необхідний набір стандартних інструментів у господарстві.
toolstools

 

 

3. Чи Ви здійснюєте встановлення моторів? – Так, авжеж. Насамперед, ми виконуємо встановлення в нашій майстерні, яка розташована за адресою м. Київ, Харківське Шосе 56.

displays

4. Чи можу я вибрати дісплей в електронаборі? Який дісплей вибрати? – Так. Ви можете до мотору будь-якої потужності замовити дісплей, який Вам сподобався. Щоб вірно підібрати дісплей, Вам необхідно вирішити, чи потрібні Вам спідометр, красивий інтерфейс, а також простота при налаштуванні параметрів. Наприклад, монохромний с965 більш інформативний світлодіодного 790с, а кольоровий 850с простіший в налаштуваннях ніж с965. DPC-18 найпривабливіший та яскравий. Всі дісплеї однаково в повній мірі надають можливість насолодитись поїдкою на електровелосипеді, та у всії є підтримка курка газу, а також можливість зняття обмеження швидкості. 
5. У мене гідравлічні тормоза, а у наборі датчики під тросикові гальма, що мені робити? – Після того, як Ви повідомити нам, ми безкоштовно замінюємо ручки на тросикові гальма датчиками під гідролінії.

hydroline brakes

6. Якої потужності вибрати мотор? Ми рекомендуємо вибирати потужність двигуна виходячи із наступного: бюджет, бажана максимальна та середня швидкості пересування, бажання крутити або не крутити педалі, вага райдера. Наприклад, райдер, вагою 90 кг, на звичайному хардтейлі, не крутячі педалі, зможе на моторі Бафанг 750вт 48в розігнати 55км/год.
7. Який мотор надійніший? – Авжеж, всі представлені мотори є надійними. Разом з цим, слід відмітити, що при більшому запасі потужності буде більший запас надійності при тих самих навантаження.  Також слід зазначити, що Бафанг 1000вт контруктивно відрізняється від 250вт-750вт та створений пізніше із доопрацюванням слабких місць. При цьому, це не підстава переплачувати за подужність, яку ви не будете використовувати. Без сумнівів, що потрібно до цього питання підходити виважено. За бажанням, ви завжди можете спитати в нащих спеціалістів. 

bafang bbs 02 vs hd

8. Скільки важить двигун? – Двигун важить 4150 грам (250-750вт), 6000 грам (1000вт). 

bafang bbs weight

9. Скільки важить електронабір? – Наприклад, электронабір 250-750 вт важить 6,3 кг, а 1000вт близько 8 кг.
10. Чи є у Вас у продажі акумулятори, що Ви порекомендуєте? – Акумулятори є. Рекомендуємо брати акумулятор в корпусі. До питання ємності акумулятора слід підходити із розумінням. На наш погляд нема необхіжності купляти дорогий та тяжкий акумулятор тільки для того, щоб один раз у рік проїхати на 30 км далі. При цьому возити акумулятор будете завжди. 
11. Яка дальність пробігу на одному заряді? – Поняття відносне, але залежить від підйомів, велосипеда, райдера, акумулятора. Наприклад, при поїздці по місту на кареточному моторі Бафанг 75-вт та з акумулятором 48в 17 а/год, не крутячи педалі, дальність пробігу буде складати 40-50 км. 
12. Скільки важить акумулятор? – Наприклад, акумулятор 48 вольт 16 ампер/год важить близько 4 кг. 
13. Скільки буде важити мій велосипед після установки електронабора? – Скоріш за все, додавання до ваги складе біля 7 кг. Якщо до установки обладнання вага Вашого велосипеда складає 15 кг, то після установки складе 22 кг. 
14. Коли я буду їхати на курку газу чи мені потрібно буде крутити педалі? – Не обовязково. Слід відмітити, що кареточний мотор Бафанг конструктивно зроблений так, що Ви можете не крутити педалі, якщо Ваша ведуча зірка знаходиться у русі. 
15. Скільки зубців на ведучій зірці?  – Ви можете вибрати 44 / 46 / 48 зубців на зірці. Також доступна у продажі алюмінієва зірка із косими зубціми 42т, щоб не злітав ланцюг. Також у наявності спеціальний перехідник для встановлення зірок любого розміру на кареточний мотор. 
bafang chainring
16. Чи мені потрібно щось робити з колесами при встановленні набору? – При встановленні кареточного набору Бафанг колеса не потрібно переобладнувати. Взагалі, як правило, колеса знімати не потрібно. 
17. Чи буде в мене перекос ланцюга? – Так, це може бути. Залежить від характеристик рами, її форми. Ви можете мінімізувати перекос ланцюга при встановленні мотора за допомогою спеціальних шайб, які є в наявності у нас.  
18. Чим мотор 8fun відрізняється від Bafang? – Це один і той самий мотор, тому вони не відрізняються нічим, окрім назви на кришці мотору.
19. У нас у продажі мотори  BAFANG BBS02 чи BAFANG BBS02B?- у нас у продажі мотори Bafang BBS02B.
20. Де можно подивитись відео про установку мотора? – Наше відео по встановленню знаходиться по цьому посиланню – ВІДЕО ВСТАНОВЛЕННЯ BAFANG BBS
21. У чому полягає Ваша головна відмінність від конкурентів? – По-перше, багаторічний досвід роботи із обладнанням Бафанг.  По-друге, ми надаємо гарантію на обладнання, а це означає, що Ви можете себе відчувати спокійно за стан власного придбання.  По-третє, ми комплектуємо набори Бафанг всім необхідним для встановлення, здійснюємо сервіс та ремонт вказаного обладнання. У завершенні слід зазначити, що ми дуже любимо власну справу – дарувати нашим клієнтам море позитивних емоцій!
22. Де можливо у Вас придбати електронабір Бафанг? – Ви можете зробити замовлення, подзвонивши нам за телефонами 067-132-40-00, 066-491-62-25, та ми з радістю допоможемо Вам зробити вибір, а також виконаємо замовлення у найкоротші терміни. 
23. Чи існує Bafang BBS на 52 V? – Так, в нас Ви можете замовити, наприклад, Bafang BBS HD 1000w на 52V.
24. У чому суть Вашого програмування? – Ми катаємось на Bafang BBS майже кожен день, а також спілкуємось з багатьма користувачами цього мотору, а тому зібрали багато відгуків та рекомендацій щодо покращення його програмних налаштувань. Насамперед, вони відносяться до зняття обмежень на максимальну швидкість на всіх режимах допомоги, у настройці плавного старту, в пропорційному збільшенні потужності на кожному з режимів, в покращенні чуттєвості асистенту при старту та остановці мотору. В завершенні, всі ці програмні покращення дають змогу, по-перше, зекономити більше енергії батареї, що означає, проїхати більшу дистанцію під час подорожі, по-друге, забезпечити нормальний режим роботи трансмісії велосипеда, по-третє, зробити мотор більш реалістичним у відчуттях.  

program

 
25. Які розміри мотору, чи буде він чипляти бордюри?  – Розміри мотору Ви можете побачити, наприклад, на схемі, що вказана нижче. Слід відмітити, що клірієнс після встановлення мотору стане на пару сантиметрів нижче (на деяких велосипедах без змін), в той же час ще не було випадків, коли мотор відбили від рами, або якось пошкодили об бардюр. 

 
26. У мене фетбайк, який мотор мені порекомендуєте? – Для фетбайків є відмінний вибір: Bafang BBS02B 750w та Bafang BBS 1000w. Ці мотори під каретку 100-120мм.
27. Як часто обслуговувати мотор?– Ми рекомендуємо обслуговувати мотор мінімум один раз в сезон, або кожні 2-3 тис.км. Все залежить від стиля їзди. Обслуговування включає в себе перевірку змазки в редукторі та, при необхідності, її заміні. Іншого, будь-якого, серйозного обслуговування, кареточний мотор Бафанг, не потребує. 
28. Чи можу я самостійно обслуговувати кареточний мотор Bafang? – Так, авжеж. Ви можете це робити самостійно, чи звернутись у нашу компанію. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *